Ярославський Олександр Владиленович – кандидат технічних наук, президент фінансово-промислової групи DCH, громадський діяч, Почесний громадянин Харківської області, нагороджений орденом «За заслуги»III ступеня, член Наглядової ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

О.В. Ярославський – великий меценат, який зробив значний внесок у соціально-економічний розвиток Харківщини. Він був генеральним інвестором і координатором підготовки м. Харкова до Євро-2012.Загальна сума соціальних інвестицій О.В. Ярославського у підготовку м. Харкова до Євро-2012 перевищувала 300 млн. доларів США. В рамках Комплексної програми групи DCH з підготовки м.Харкова до Євро-2012 були реалізовані такі проекти, як реконструкція стадіонів «Металіст» і «Динамо», реконструкція міжнародного аеропорту «Харків», будівництво Дитячої футбольної академії – Волонтерського центру УЄФА в Харкові, реконструкція Навчально-тренувальної бази футбольного клуба «Металіст», будівництво п’ятизіркового готелю KharkivPalace.

О.В. Ярославський постійно та системно підтримує харківську науку й освіту. Особливо значний внесок зроблений О.В. Ярославським у розвиток Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

О.В. Ярославський сприяв реконструкції Північного навчального корпусу університету (майдан Свободи, 6).

О.В. Ярославський, його група DCH та Харківський тракторний завод, що входить до її складу, підписали меморандум про стратегічне партнерство з Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна та Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

О.В. Ярославський взяв активну участь у реалізації проекту втіленняісторіїКаразінськогоуніверситету в бронзі. На території Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна завдяки виділеному О.В. Ярославським фінансуваннювстановлені пам’ятники історично пов’язаним з університетом лауреатам Нобелевської премії Іллі Мечникову, Леву Ландау, СаймонуКузнецю, а також пам’ятники історику Дмитру Багалію, письменнику Петру Гулак-Артемовському.

За видатний внесок у розбудову національної економіки, регіональної інфраструктури, всебічну підтримку культури та спорту, багаторічне сприяння розвитку університету, на підставі статті 7.2.15 Статуту Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та рішення Вченої ради від 29 жовтня 2018 року Ярославському Олександру Владиленовичу присвоєне звання Почесного доктора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.