Доктор географічних наук, професор

Завідувач кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства факультету геології, географії, рекреації і туризму Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Відмінник освіти України, заслужений професор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Народилась 20 травня 1948 року у с. Дивички Київської області. У 1974 році закінчила геолого-географічний факультет Харківського державного університету імені О.М. Горького. У 2004 році захистила докторську дисертацію на тему «Соціально-географічні основи стратегії переходу України на модель стійкого розвитку». З 2006 року – завідувач кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства. У 2008 році за вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти, підготовку висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів та високий професіоналізм нагороджена грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом», у 2015 р. – нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня за значний особистий внесок у соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній розвиток України, вагомі професійні здобутки та самовіддане служіння українському народові.

 

Викладає навчальні курси:

Туристсько-рекреаційні ресурси світу

Педагогічний менеджмент

Науковий семінар

Регіональні проблеми стійкого розвитку

Зарубіжні освітні технології та системи

Підготовка наукових публікацій та презентацій результатів досліджень

Навчальна практика з урбаністичних та регіональних досліджень

Асистентська практика

Науково-педагогічна практика (Освіта)

 

Наукові інтереси: теорія і методологія географічних досліджень, стійкий розвиток та глобальні проблеми людства, методологія соціальної географії, територіальне планування та регіональне управління, туристсько-рекреаційні ресурси України та світу.