Відбулося засідання Вченої ради

У Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося засідання Вченої ради університету. На початку заходу з нагоди сторіччя Національної академії наук України голова Генеральної Дирекції Міжнародної Академії "Золота Фортуна"Акімов Дмитро Ігорович відзначив нагородами «Золота Фортуна»Шкуратова Юрія Григоровича,      Мчедлова-Петросяна Миколу Отаровича,      Гірку Ігоря Олександровича,          Катрича Віктора Олександровича, Вовка Руслана Володимировича, Родченко Володимира Борисовича, Бєльську Ірину Миколаївну, Белозьорова Ігоря Вікторовича,  Сухова Володимира Миколайоича та Сорочана Сергія Борисовича.

Звання  Почесний доктор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було присвоєно  директору Харківської обласної філармонії Янку Юрію Володимировичу.

Про роботу спеціалізованих учених рад у 2018 році доповів проректор Катрич Віктор Олександрович.  У доповіді було відзначено, що за рік в університеті було захищено 85 кандидатських та 8 докторських дисертацій, а також підведено підсумки роботи спеціалізованих учених ра за рік (звіт про роботу спецрад 2018, PDF, 1500Kb).

Із доповіддю Про внесення змін до Положення про приймальну комісію Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна виступила голова приймальної комісії Анощенко Ольга Олексіївна. Вченою Радою було затверджено Правила прийому на 2019 рік.

Радою було затверджено студентів-кандидатів на призначення стипендій та присуджено премії університету.

Засідання Вченої ради 21.01.2019

Засідання Вченої ради 21.01.2019