Відбулося засідання Вченої ради університету

У Каразінському університеті відбулося засідання Вченої ради університету.

Вчена рада затвердила план роботи на 2019–2020 навчальний рік.

Про підсумки вступної кампанії 2019 року доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ольга Олексіївна Анощенко.

Вчена Рада визнала вступну кампанію 2019 року до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна успішною як за кількістю студентів, так і за їх якісним складом, та висловила подяку всім працівникам приймальної комісії за сумлінну працю.

На засіданні було затверджено «Положення про порядок підготовки фахівців ступенів доктора філософії та доктора наук в аспірантурі та докторантурі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна».

Заслухавши й обговоривши доповідь проректора з науково-педагогічної роботи Антона Віталійовича Пантелеймонова щодо реалізації системи забезпечення якості освітньої та наукової діяльності, Вчена рада затвердила цілі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у сфері якості на 2019/2020 навчальний рік.

Також Вченою радою були розглянуті поточні справи, з ухваленими на засіданні документами можна буде ознайомитися найближчим часом на сайті Вченої ради університету.